Versie 9, 22/06/16


De cursus van week tot week


Week 15

Dinsdag 12 april: HG00.071 Erik Barendsen Engelbert Hubbers
Welkom.
Introductie werkstuk

Donderdag 14 april: HFML0220 Engelbert Hubbers
College: Abrupte terminatie in Java (case study)

Leertaak 1: Abrupte terminatie in Java

Vrijdag 15 april: 17:30
Werkstuk: Groepsindeling, onderwerpkeuze; Inleveren via Blackboard assignment.


Week 16

Dinsdag 19 april: HG00.071 Engelbert Hubbers
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 1

Donderdag 21 april: HFML0220 Engelbert Hubbers
College: Inleiding herschrijfsystemen; termherschrijven

Leertaak 2: Reductie in termherschrijfsystemen


Week 17

Dinsdag 26 april: HG00.071 Engelbert Hubbers
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 2

Donderdag 28 april: HFML0220 Engelbert Hubbers
College: Normalisatie in TRS

Leertaak 3: Normalisatie in termherschrijfsystemen

Vrijdag 29 april: 17:30
Werkstuk: Eerste versie werkstuk gereed; Inleveren via Blackboard assignment.


Week 18

Dinsdag 3 mei: Meivakantie

Donderdag 5 mei: Meivakantie


Week 19

Maandag 9 mei: M1.02.12 Engelbert Hubbers
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

13:45--14:00 Eireen Westland en Joan Ressing
14:05--14:20 Jeftha Spunda, Koen Basten en Laurens van den Bercken
14:25--14:40 Camil Staps, Evi Sijben en Ward Theunisse
14:45--15:00 Felix Stegerman en Hessel Bongers
15:05--15:20

Maandag 9 mei: M1.02.12 Tim Steenvoorden
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

15:45--16:00 Haye Bohm en Ylja Remmits
16:05--16:20
16:25--16:40

Dinsdag 10 mei: HG00.071 Engelbert Hubbers
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 3

Woensdag 11 mei: M1.01.13 Tim Steenvoorden
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

13:45--14:00 Jan Aarts en Niek Janssen
14:05--14:20 Bob van Kessel en Willem van Summeren
14:25--14:40 Bas Steeg en Sander Hendrix
14:45--15:00 Frank Gerlings, Lars Jellema en Serena Rietbergen
15:05--15:20 Nikki van der Gouw, Robin Tonen, Tim van Dijk

Woensdag 11 mei: M1.02.12 Engelbert Hubbers
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

15:45--16:00 Phil Geelhoed en Stan van Lier
16:05--16:20 Koen Vijverberg en Sven Arissen

Donderdag 12 mei: HFML0220 Engelbert Hubbers
College: Confluentie in TRS

Leertaak 4: Confluentie in termherschrijfsystemen


Week 20

Dinsdag 17 mei: HG00.071 Engelbert Hubbers
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 4

Donderdag 19 mei: Dies


Week 21

Dinsdag 24 mei: HG00.071 Erik Barendsen
College: Inleiding lambda-calculus

Leertaak 5: Berekeningen in de lambda-calculus

Donderdag 26 mei: Geen college: het geplande college is verplaatst naar dinsdag 24 mei.

Vrijdag 27 mei: 17:30
Werkstuk: Tweede versie werkstuk gereed; Inleveren via Blackboard assignment.


Week 22

Dinsdag 31 mei: HG00.071 Erik Barendsen
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 5

Dinsdag 31 mei: M1.02.12 Engelbert Hubbers
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

13:45--14:00 Jeftha Spunda, Koen Basten en Laurens van den Bercken
14:05--14:20 Koen Vijverberg en Sven Arissen
14:25--14:40
14:45--15:00
15:30--15:45 Camil Staps, Evi Sijben en Ward Theunisse

Woensdag 1 juni: M1.01.13 Tim Steenvoorden
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

13:45--14:00 Jan Aarts en Niek Janssen
14:05--14:20 Bob van Kessel en Willem van Summeren
14:25--14:40 Bas Steeg en Sander Hendrix
14:45--15:00 Haye Bohm en Ylja Remmits
15:05--15:20 Nikki van der Gouw, Robin Tonen, Tim van Dijk

Woensdag 1 juni: M1.02.12 Engelbert Hubbers
Werkstuk: Voortgangsbespreking (spreekuur)

13:45--14:00 Phil Geelhoed en Stan van Lier
14:05--14:20 Eireen Westland en Joan Ressing
14:25--14:40
14:45--15:00

Donderdag 2 juni: HFML0220 Erik Barendsen
College: Beta-reductie en dekpunten in de lambda-calculus

Leertaak 6: Reductie en recursie in de lambda-calculus


Week 23

Dinsdag 7 juni: HG00.071 Erik Barendsen
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 6

Donderdag 9 juni: HFML0220 Erik Barendsen
College: De kracht van de lambda-calculus; normalisatie

Leertaak 7: Representatie en normalisatie in de lambda-calculus


Week 24

Dinsdag 14 juni: HG00.071 Erik Barendsen
Responsiecollege: Nabespreking leertaak 7

Donderdag 16 juni: HFML0220 Erik Barendsen Engelbert Hubbers
Bespreking oud tentamen

Vrijdag 17 juni: 17:30
Werkstuk: Definitieve versie gereed; Inleveren via Blackboard assignment.


Week 25

Dinsdag 21 juni: Kwartaalonderbreking

Donderdag 23 juni: Kwartaalonderbreking

Vrijdag 24 juni, 08.30--11.30: Alleen ter info: de gegevens in het persoonlijk rooster zijn bepalend.
Tentamen: Semantiek van functionele talen


Week 26

Maandag 27 juni: HG01.057 Erik Barendsen Engelbert Hubbers
Werkstuk: Eindbesprekingen

09:45--10:05 Camil Staps, Evi Sijben en Ward Theunisse
10:10--10:30 Eireen Westland en Joan Ressing
10:35--10:55 Phil Geelhoed en Stan van Lier
11:15--11:35 Koen Vijverberg en Sven Arissen
11:40--12:00 Jeftha Spunda, Koen Basten en Laurens van den Bercken

Maandag 27 juni: HG01.057 Erik Barendsen Tim Steenvoorden
Werkstuk: Eindbesprekingen

14:15--14:35 Bas Steeg en Sander Hendrix
14:40--15:00 Bob van Kessel en Willem van Summeren
15:05--15:25 Nikki van der Gouw, Robin Tonen, Tim van Dijk
15:45--16:05 Haye Bohm en Ylja Remmits
16:10--16:30 Jan Aarts en Niek Janssen
16:35--16:55 Frank Gerlings, Lars Jellema en Serena Rietbergen

Dinsdag 28 juni: HG01.057 Erik Barendsen Engelbert Hubbers Tim Steenvoorden
Werkstuk: Eindbesprekingen zijn allemaal op 27/06 ingepland!


Week 33

Vrijdag 19 augustus: 17:30
Werkstuk: Herkansing werkstuk gereed; Inleveren via Blackboard assignment.


Week 34

Maandag 22 augustus, 12.30--15.30: Alleen ter info: de gegevens in het persoonlijk rooster zijn bepalend.
Tentamen: Semantiek van functionele talen

Dinsdag 23 augustus: Nog onbekend Erik Barendsen Engelbert Hubbers Tim Steenvoorden
Werkstuk: Eindbesprekingen?


Geschiedenis van deze pagina


Versie 9, 22/06/16


Versie 8, 30/05/16


Versie 7, 24/05/16


Versie 6, 20/05/16


Versie 5, 28/04/16


Versie 4, 07/04/16


Versie 3, 23/03/16


Versie 2, 03/12/15


Versie 1, 25/11/15